Kamali půjčka

Stále více oblíbenější půjčkou na pár dní se stává půjčka Kamali. Jde o krátkodobou nebankovní půjčku od společnosti Home Credit, s rychlým vyřízením a férovými poplatky. Půjčit si můžete od 1.000 do 20.000 se splatností do 30 dnů. Pokud žádáte poprvé je maximální výše půjčky nastavena na 10.000 korun.

Vyřízení Kamali půjčky

Půjčku Kamali vyřídíte poměrně rychle a pohodlně. Stačí vyplnit on-line žádost na internetu, která zabere jen několik minut. Výhodou Kamali půjčky je to, že k vyřízení není nutný ručitel ani zástava. Po odeslání vyplněné žádosti se už do 15 minut dozvíte, zda jste schválením prošli. Přijaté žádosti jsou posuzovány individuálně a klient musí splňovat požadovaná kritéria.

Kritéria Kamali půjčky

Žadatel může být každý, kdo dosáhl věku 18 let a má trvalé bydliště v České republice. Tyto skutečnosti se ověřují a proto je třeba k žádosti připojit naskenovaný občanský průkaz. K vyřízení dále budete potřebovat mobilní telefon a bankovní účet vedený na vaše jméno.

Kdy dostanete peníze?

Po schválení půjčky vám budou peníze ihned poukázány na váš účet. Rychlost převodu závisí na bance, ve které máte účet. Společnost Home Credit vlastní účty v největších českých bankách a proto můžete mít peníze z půjčky na účtu už do jedné hodiny od schválení.

Kolik stojí Kamali půjčka?

Poplatky za půjčku si může každý snadno spočítat. Základní poplatek za každou půjčenou tisícikorunu je 33 korun na zvolenou dobu splatnosti. Pokud nastane takový problém, že nebudete schopni splatit půjčku v požadovaném termínu, máte možnost prodloužit si dobu splácení o další měsíc, za 49 korun za každou půjčenou tisícikorunu.

Bez rozhodní doložky

Strašákem půjček je rozhodčí doložka ve smlouvě. Férová Kamali půjčka samozřejmě nic takového ve smlouvě nemá. V případě sporu tak bude rozhodovat vždy nezávislý soud, který rozhoduje nestranně a nebude zaujatý vůči žádné straně sporu.

Datum vložení: 9.3. 2018

5000 Kč

PŮJČKA IHNED NA ÚČET?

Rychlá a nenáročná malá půjčka, kterou můžete získat za pár minut. Půjčka ihned na účet může být vaše už do 5 minut.

Paní

PŮJČKA BEZ REGISTRU

Jak získat půjčku bez registru? Jaké máte možnosti, pokud máte záznam v registru dlužníků? Půjčka může být dostupná i Vám.

kolektiv

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Lidé s nižší bonitou získají půjčku spíše u nebankovních společností, než v bance. Nebankovní půjčka je jednodušší a dostupnější než půjčka v bance.