SMS půjčka ihned na účet bez 1Kč poplatku

Půjčka, která ihned vyřeší bezodkladný nedostatek financí, se nazývá SMS půjčka. O tuto půjčku lze žádat přes textovou zprávu nebo on-line přes internet. Někteří žadatelé využijí i pohodlné sjednání telefonicky, kdy s vyřízením půjčky pomůže operátor na lince. Hodnota SMS půjčky se pohybuje v řádech tisícikorun. Nejčastěji lidé žádají o částku 5000 až 10000 korun na 30 dnů.

5000 Kč

Výplata peněz převodem na účet nebo na ruku

V případě rychlé potřeby peněz lidé nechtějí řešit zbytečné papírování a nebankovní poskytovatelé jim v tomto vycházejí vstříc. SMS půjčky jsou známé svým rychlým vyřízením a také bleskových převodem peněz na účet, ihned po schválení. Některé instituce nabízející výplatu přímo na ruku a tak odpadá i čas, který by zabral převod mezi jednotlivými účty. Rychlost převodu vždy závisí na bance. Peníze si tak mohou vyzvednout kdykoliv, včetně víkendů a svátků.

Výhody SMS půjček

Hlavní výhodou je rychlost vyřízení, u některých společností do několika minut. Stačí vyplnit on-line registraci, doložit požadované dokumenty a půjčka může být schválena. Půjčky jsou neúčelové a nepotřebují ručitele. O výsledku je tak žadatel informován bezprostředně.

Co musí žadatel splňovat

Každá společnost, zprostředkovávající SMS půjčky, má nastaveny své pravidla a podmínky pro vyřízení. Několik podmínek je společných, mezi ně patří minimální věk 18 let, trvalé bydliště na území České republiky a doložení jednoho nebo dvou dokladů totožnosti. Ostatní požadavky se mohou lišit. Žadatelé by měli být připraveni např na to, že musí doložit potvrzení o příjmu a také to že nejsou ve finanční nouzi nebo dokonce v exekuci. Při procesu zpracování žádosti se někdy nahlíží do úvěrových registrů, i když záznam nemusí nutně znamenat automatické zamítnutí žádosti, stejně jako v případě půjčky bez registru. Prověřuje se fakt, proč se daný subjekt do registru dostal.

Verifikační poplatek 1 Kč, nebo bez 1 Kč

Někdy vyžadují úvěrové společnosti zaslání verifikačního poplatku. Tento se vyžaduje až po schválení půjčky a je to převod symbolické částky - 1 koruny nebo nižší, z bankovního účtu, který slouží k ověření totožnosti žadatele a majitele účtu. Spousta společností už tento poplatek nevyžaduje, jedná se o SMS půjčku bez 1 Kč poplatku.

Nevýhody SMS půjček

Tak jako mnoho jiných věcí mají i SMS půjčky své nevýhody. Jednou z nich je krátká doba splatnosti - pouze 30 dnů. Někdy se dá tato doba prodloužit, vždy pouze o několik dní, ale za poplatek, který nebývá malý. Obecně jsou SMS půjčky nejdražším produktem, co úvěrů týče. Za půjčení relativně malé částky, žadatelé často přeplatí třeba i o polovinu navíc. Drahé jsou i penále za nedodržení termínu splatnosti. Proto by měla být SMS půjčka využívána jen výjimečně na pokrytí nezbytných věcí a neměl by s její pomocí být řešen například dluh.

Datum vložení: 15.10. 2017

5000 Kč

PŮJČKA IHNED NA ÚČET?

Rychlá a nenáročná malá půjčka, kterou můžete získat za pár minut. Půjčka ihned na účet může být vaše už do 5 minut.

Paní

PŮJČKA BEZ REGISTRU

Jak získat půjčku bez registru? Jaké máte možnosti, pokud máte záznam v registru dlužníků? Půjčka může být dostupná i Vám.

kolektiv

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Lidé s nižší bonitou získají půjčku spíše u nebankovních společností, než v bance. Nebankovní půjčka je jednodušší a dostupnější než půjčka v bance.