Bankovní půjčky

Při poskytování finančních služeb se banky řídí přísnými pravidly. Z hlediska bezpečnosti jsou tak bankovní půjčky tou nejlepší volbou, jak získat peníze. I banky si mezi sebou konkurují a tak neustále přicházejí s novými nabídkami na vyřízení úvěrů s výhodným úrokem. Díky možnosti sjednání bankovní půjčky on-line se navíc značně ulehčilo její vyřízení.

operátor

Bankovní půjčky jsou výhodné

Kromě férového jednání je určitě další výhodou také jistota získání úvěru s výhodnější úrokovou sazbou než u nebankovních půjček. Banky jsou ve věci posouzení žádostí o půjčku přísní a půjčí jen bonitním žadatelům. Jednotlivé banky mají svá pravidla a podmínky pro získání půjčky. Každý, kdo o půjčku v bance požádá musí doložit potvrzení o zaměstnání, nesmí mít dluhy a nesmí být v insolvenci ani v exekuci. Jedině tak má banka jistotu, že bude žadatel plnit své závazky v plné míře a hlavně v předem stanovený termín.

Vyřízení bankovní půjčky

Bankovní půjčky pohodlně vyřídíte na kamenných pobočkách jednotlivých bank. Některé banky už nabízí také vyřízení on-line a pouze k podepsání smlouvy je třeba do banky zajít. Veškerá komunikace probíhá skrze email nebo telefonicky. Před uzavřením smlouvy je dobré se zeptat na všechny parametry půjčky a možnosti jako je změna splátek nebo předčasné splacení. Bankovní půjčky a její možnosti

Kontokorent

U své banky si můžete vyřídit tzv. kontokorent, což je forma předschválené půjčky, kterou lze opakovaně čerpat v případě potřeby. Jako další možnost se nabízí sjednání kreditní karty, se kterou lze platit kdekoliv a kdykoliv a následně ke sjednanému datu tento dluh dorovnat.

Datum vložení: 1.5. 2016

5000 Kč

PŮJČKA IHNED NA ÚČET?

Rychlá a nenáročná malá půjčka, kterou můžete získat za pár minut. Půjčka ihned na účet může být vaše už do 5 minut.

Paní

PŮJČKA BEZ REGISTRU

Jak získat půjčku bez registru? Jaké máte možnosti, pokud máte záznam v registru dlužníků? Půjčka může být dostupná i Vám.

kolektiv

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Lidé s nižší bonitou získají půjčku spíše u nebankovních společností, než v bance. Nebankovní půjčka je jednodušší a dostupnější než půjčka v bance.