Půjčka bez registru ihned na účet je možná

Jaké jsou šance získat půjčku bez registru? Často se můžete doslechnout o tom, že někdo nabízí půjčky bez registru. Ten, kdo si o půjčku v minulosti už někdy zažádal, bezpečně ví, co úvěrové registry jsou a k čemu slouží. Získat půjčku může být snadné i nemožné. Vše záleží na tom, jaký přestupek je v registru zapsán a jaká je Vaše bonita. Většinou je třeba doložit pár dokumentů. Tím se poskytovatelé ujistí o tom, že budete schopni půjčku splácet.

Paní nabízí

K čemu jsou registry

Takzvané úvěrové registry fungují v České republice již řadu let a je jich hned několik, každý funguje svým způsobem jinak. Jde o databázi, ve které jsou evidovány osoby anebo organizace, které jsou ve zpožděním se splácením svých závazků. Některé databáze evidují nejen dluhy, ale i řádné splácení a pak zde mluvíme o pozitivním registru. Smyslem těchto registrů je pomoc bankám i jiným subjektům, zjišťovat spolehlivost svých budoucích zákazníků. Zjednodušeně řečeno registry shromažďují informace, které poskytují dalším věřitelům. Nejznámější registry jsou Solus, který je pro půjčky stěžejní a využívají jej banky i nebankovní poskytovatele, dále pak bankovní BRKI a nebankovní NRKI.

Rychlá půjčka bez registru ihned na účet

O rychlou půjčku bez registru si tedy požádat lze, a je na úvěrové společnosti, zda bude do těchto registru nahlížet a jestli to co tam najde bude tolerovat. Úvěrové společnosti musí zkoumat především schopnost půjčku splácet. Pokud se ji v žádosti bude zdát něco podezřelého, do registrů nahlížet může a je čistě na ni, zda rozhodne ve prospěch žadatele.

Zápis nutně nemusí znamenat, že půjčku nedostane. Vždy je třeba posoudit a zvážit to, proč se daný člověk do registru dostal. Problém asi nebude opožděná platba za telefon. Tomu, kdo má dluhy velké nebo pravidelně nesplácel, bude půjčka pravděpodobně zamítnuta.

Největší toleranci registrů mají mikropůjčky

Mikropůjčky jsou malé půjčky do 10000 až 20000 Kč na pár dní až měsíc. Vzhledem k jejím parametrům je docela tolerantní na registry a získat půjčku bez registru od řady nebankovních poskytovatelů není až takový problém, na rozdíl od větších půjček, kde potřebujete mnohem lepší bonitu.

Datum vložení: 15.8. 2015

5000 Kč

PŮJČKA IHNED NA ÚČET?

Rychlá a nenáročná malá půjčka, kterou můžete získat za pár minut. Půjčka ihned na účet může být vaše už do 5 minut.

Paní

PŮJČKA BEZ REGISTRU

Jak získat půjčku bez registru? Jaké máte možnosti, pokud máte záznam v registru dlužníků? Půjčka může být dostupná i Vám.

kolektiv

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Lidé s nižší bonitou získají půjčku spíše u nebankovních společností, než v bance. Nebankovní půjčka je jednodušší a dostupnější než půjčka v bance.