Nebankovní půjčky

Lidé s nízkou bonitou získají půjčku spíše u nebankovních společností, než v bance. Banky mají pro získání půjčky nastaveny přísné podmínky, které musí každý žadatel splňovat. Celý proces schválení bankovní půjčky je poměrně náročný a zdlouhavý, díky přísnému posuzování žádosti a bonity žadatele. Výjimkou jsou případy, kdy máte vedený účet ve stejné bance a ta zná vaši historii.

Nebankovní kolektiv

Vyřízení nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky mají své výhody i nevýhody. Ale ani zde neplatí, že půjčí opravdu každému. Jsou sice dostupné i ve variantě bez registru a doložení příjmu, ale i u nebankovních půjček musí být žádost podložena několika doklady. V první řadě jsou doklady totožnosti, někdy potvrzení o příjmu a většina nebankovek už vyžaduje i bezdlužnost a kontroluje registry a jejich závažnost. Pokud jde jen o drobnosti, půjčka může být poskytnuta. Dostupnější jsou mikropůjčky.

Nebankovní půjčky pro každého

O nebankovní půjčku stačí obvykle požádat prostřednictvím formuláře na internetových stránkách poskytovatele. Ten bývá po dodání všech požadovaných dokladů obratem posouzen a následně dostane žadatel odpověď na e-mail nebo mobil, zda mu byla půjčka schválena či nikoliv. U některých žádostí o malou půjčku před výplatou je nutné zaslat ověřovací poplatek, který je obvykle jen symbolický a poté už nebrání nic v tom, aby byly peníze poslány na účet.

Rychlé půjčky

Rychlost poskytnutí finančních prostředků je hlavním plusem nebankovních půjček. Půjčky jsou obvykle neúčelové a peníze se dají použít na cokoliv. Oblíbené nebankovní produkty jsou mikropůjčky nebo půjčky před výplatou. Tyto malé půjčky se dají vyřídit rychle a peníze tak může mít klient do několika minut nebo hodin na účtu. Navíc je zde možnost výplaty na ruku, a to anonymně na některých čerpacích stanicích.

Rizika nebankovních půjček

Některé nebankovní půjčky sebou mohou nést určitá rizika. Tím hlavním je výběr poskytovatele. Je dobré si půjčku vybírat u známých a prověřených nebankovních institucí s historii, která jde dohledatelná díky referencím o solidní přístupu k žadatelům. Je dobré si pročíst internetová fóra a různé diskuze nebo se obrátit na známé a rozhodně nikdy předem neplatit žádné peníze. Častokrát se již stalo, že po zaplacení poplatku předem se firmy již nehlásili a nebyla šance tyto peníze dostat zpět.

Datum vložení: 1.3. 2016

5000 Kč

PŮJČKA IHNED NA ÚČET?

Rychlá a nenáročná malá půjčka, kterou můžete získat za pár minut. Půjčka ihned na účet může být vaše už do 5 minut.

Paní

PŮJČKA BEZ REGISTRU

Jak získat půjčku bez registru? Jaké máte možnosti, pokud máte záznam v registru dlužníků? Půjčka může být dostupná i Vám.

kolektiv

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Lidé s nižší bonitou získají půjčku spíše u nebankovních společností, než v bance. Nebankovní půjčka je jednodušší a dostupnější než půjčka v bance.