Půjčka ihned na ruku

Ten kdo se dostane do finanční tísně řeší potřebu peněz většinou půjčkou od známých nebo rodiny. Když neuspěje, často se obrací na nebankovní poskytovatele se žádostí o půjčku. Nabídka s rychlým vyřízením a výplatou na ruku je lákavá, má ovšem také své nevýhody.

5000 Kč

Vyřízení rychle a on-line

Vyřídit půjčku ihned nebývá obtížné a dá se o ni požádat pohodlně z domova, prostřednictvím registračního formuláře. Po vyplnění osobních údajů a doložení požadovaných dokumentů jako je občanský průkaz, doklad o zaměstnání a dalších stačí žádost odeslat a vyčkat na rozhodnutí o schválení půjčky. Poté už mohou být peníze z půjčky zaslány na účet anebo vyplaceny v hotovosti. Půjčky na ruku bývají obvykle okolo několika tisíc korun s kratší dobou splatnosti. Jsou oproti jiným půjčkám, hlavně těm bankovním, dražší. Půjčku na ruku nabízí například Creditportal, který má výplatu na benzinkách Euroiol, nebo Zaplo v síti Geco tabák.

Podmínky pro půjčku ihned na ruku

Každý poskytovatel má své podmínky pro vyřízení půjčky. Je dobré se s nimi seznámit před žádostí a měly by být k dispozici na internetových stránkách. Zároveň by měla být k dispozici i smlouva o půjčce spolu s obchodními podmínkami. Podmínka pro vyřízení je určitě plnoletost a trvalé bydliště v České republice. U některých nebankovních společností je prověřování důkladnější a zkoumá se bonita žadatele.

Ověřený poskytovatel

Ověření poskytovatelé půjček jsou schopni nabídnout půjčku s vyřízením zdarma a mají za sebou historii, kterou lze dohledat díky dlouholetému působení na trhu.

Datum vložení: 19.3. 2016

5000 Kč

PŮJČKA IHNED NA ÚČET?

Rychlá a nenáročná malá půjčka, kterou můžete získat za pár minut. Půjčka ihned na účet může být vaše už do 5 minut.

Paní

PŮJČKA BEZ REGISTRU

Jak získat půjčku bez registru? Jaké máte možnosti, pokud máte záznam v registru dlužníků? Půjčka může být dostupná i Vám.

kolektiv

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Lidé s nižší bonitou získají půjčku spíše u nebankovních společností, než v bance. Nebankovní půjčka je jednodušší a dostupnější než půjčka v bance.