Půjčka před výplatou

Často se stane, že je potřeba peněz zrovna v době, kdy zbývá do výplaty ještě několik dnů. V takové situace by mohla pomoci půjčka před výplatou. Rychlé půjčky, kdy si můžete půjčit jen pár tisíc korun na několik dnů, se staly v České republice velice oblíbenými. Řádově lze žádat o částky kolem 5000 korun až po 30000 Kč u opakovaného čerpání. Půjčky do výplaty se dají sjednat on-line a jsou doménou především nebankovních institucí.

peněženka

Výhody půjček před výplatou

Oblíbené jsou hlavně díky rychlému vyřízení, kdy přijdou peníze na účet do několika minut po schválení. K vyřízení půjčky stačí internet. Moderní způsob jak si o půjčku požádat je vyplněním registračního formuláře. Některé nebankovní instituce využívají automatických systému pro zpracování žádostí a tak jsou půjčky k dispozici 24 hodin denně 365 dnů v roce. Další výhodou může být možnost předčasného splacení půjčky, kdykoliv před termínem splatnosti, uvedeným ve smlouvě.

Schválení a získání půjčky

K tomu aby klient půjčku před výplatou získal je nutné vyplnit žádost na internetu a postupovat dle instrukcí. Je třeba dodat všechny požadované dokumenty, které dané společnosti vyžadují. Určitě je to občanský průkaz a další doklad totožnosti. V některých případech musí klient doložit potvrzení o příjmu a také fakta týkající se jeho rodiny nebo vzdělání. Po odeslání řádně vyplněného formuláře začíná okamžité posouzení a rozhodnutí o schválení či neschválení půjčky se žadatel může dozvědět do několika málo minut.

Půjčka před výplatou bez registru

Jedna z mála půjček, která může být dostupná i bez registru, nebo přesto, že v něm záznam máte. Záleží jak závažný byl přestupek, a jak jste na tom se splácením nyní. Rozdíl v přístupu k registrům se liší poskytovatel od poskytovatele.

Vyplacení během několika minut

Než dojde k vyplacení peněz, může se stát, že bude se strany poskytovatele požadováno doložení upřesňujících údajů. V takovém případě musí žadatel tyto skutečnosti doplnit. Poté už nic nebrání tomu, aby byly peníze z půjčky převedeny na účet, tak jak byl uveden v žádosti.

Dodržení data splatnosti

Nevýhodou rychlých půjček do výplaty je krátká doba splatnosti. Jde většinou o dobu 30 dnů, kdy je nutné celou částku včetně úroků a poplatků zaplatit. Za nedodržení doby splatnosti tak hrozí sankce. Tyto sankce jsou poměrně vysoké a mají vést k motivaci plnit závazky ve sjednané lhůtě.

Datum vložení: 23.5. 2016

5000 Kč

PŮJČKA IHNED NA ÚČET?

Rychlá a nenáročná malá půjčka, kterou můžete získat za pár minut. Půjčka ihned na účet může být vaše už do 5 minut.

Paní

PŮJČKA BEZ REGISTRU

Jak získat půjčku bez registru? Jaké máte možnosti, pokud máte záznam v registru dlužníků? Půjčka může být dostupná i Vám.

kolektiv

NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Lidé s nižší bonitou získají půjčku spíše u nebankovních společností, než v bance. Nebankovní půjčka je jednodušší a dostupnější než půjčka v bance.